GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 H I T N O !!!!

Ići dole 
+7
tanja_noname
Bezimeni
natasa_nn
Dama
_nevena_
soni
no name
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:15 pm

soni ::
nesto mi pada na pamet , ali nemojte da se ljutite,sta mislite da neko glumi da je danijel i da nas cijelo vrijeme zafrkava.Mozda nije istina ali uzmite to u obzir.Ja sam se tek sad registrovao pa ne znam je li bilo kakvih dokaza u vezi toga.

Dobra ideja.. AaA

Ma ne..ne vjerujem da nas Danijel pali..sigurno ima nekih koji uvijek spominju tu Europjesmu..blabla..
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:16 pm

vecje 8 i 15.Zasto nikog nema.Bas cudno,ne volim kad se kasni ovoliko puno.
Nazad na vrh Ići dole
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:17 pm

Danijel je zaboravio na nas.......aaaaaaaaaa...*plače*.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:17 pm

znam da postoji da mogućnost i ko zna...
ali ja mislim da je ovo Danijel imam neki osjećaj da je Smile
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:19 pm

a rekao je oko 20 h....to može biti i 21h..
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:19 pm

ja cekam jos 20 minuta i idem
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:26 pm

60 minuta je razlika izmedju 20 i 21,vidite da se neko zafrkava sa nama,gdje ce on pored svih obaveza-bend,porodica,slavica,feras naci vremena za skoro svaki da se dopisuje.Otvorite oci
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:28 pm

joj nadam se da nije istina,i meni je bilo čudno što je svaki dan tu
ali ja i dalje vjerujem da je to on
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:30 pm

nemoj vise da vjerujes vidis da i nevene nema veceras,njeh dvoje se znaju.Ne budi naivna natasa.Kakvih sve prevaranata ima.
Nazad na vrh Ići dole
Bezimeni
Admin
Bezimeni


Broj poruka : 70
Godina : 32
Localisation : Beograd
Datum upisa : 05.04.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:31 pm

Ma to je on, nego je ovih dana imao vremena posto je u PG, ispao je iz takmicenja ,,Plesom do snova''pa je otisao u CG...
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:31 pm

jel imaš ti msn?
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:43 pm

Soni, to je Danijel. sigurno.

Danijele, sve je na mjestu što si rekao. Ja sam također pisala da ste najbolji,ali nisam ulazila u svađe, al ubuduće smo na oprezu. Hvala na savjetu. Smile

Al samo par ispravaka netočnih navoda: Nitko od NAS (barem sa ovih foruma) nije pokretao teme, niti smarao ostale spominjujući Euroviziju, i sve ostalo što je bilo...

a ova rečenica:
samo da znas da ste me bas iznervirali sad. ja smatram da ste vi pametni.

je mogla biti rečena na ljepši način, pogotovo jer mi to nismo radili.

Toliko od mene.
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 3:09 am

Dolores ::
Soni, to je Danijel. sigurno.

Danijele, sve je na mjestu što si rekao. Ja sam također pisala da ste najbolji,ali nisam ulazila u svađe, al ubuduće smo na oprezu. Hvala na savjetu. Smile

Al samo par ispravaka netočnih navoda: Nitko od NAS (barem sa ovih foruma) nije pokretao teme, niti smarao ostale spominjujući Euroviziju, i sve ostalo što je bilo...

a ova rečenica:
samo da znas da ste me bas iznervirali sad. ja smatram da ste vi pametni.

je mogla biti rečena na ljepši način, pogotovo jer mi to nismo radili.

Toliko od mene.

znam da sam mu malo dao gas zato sam i rekao da se neko ne naljuti jer nisam rekao da je neko ponaosob kriv, nemojte me shvatiti pogresno, samo sam htio da vas zamolim zbog svih nas da se ne svazdjate ni sa kim, branite no name :)i ja nas branim Smile ali nema svadje,samo pametno i s cinjenicama, a kakva god informacija da vam treba pitate me i ja vam kazem a vi zavidnim osobama onda na kulturan nacin zacepite usta Smile
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 10:25 am

da li neko zna da li ce radio s prenositi feras 14. i 15.decembra.Ako se moze glasati iz bosne onda mora neko prenositi sa ovog podrucja-ako neko zna neka mi kaze.Jos jednom se izvinjavam svima koje sam juce uvrijedio.Nadam se da i za mene postoji oprost.Cao/bicu tu oko 11
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:56 am

trebam da zamijenim baterije na misu a trenutno ih nemam,pa cu koristiti ove dok mi ne bude zablokirao mis. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:09 pm

nitko se ne ljuti..... amo , Mir mir mir, nitko nije kriv, ava ava ava, Flamingosi su krava. rtd
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:13 pm

vazi da li znas kad ce ostali doci na forum
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:13 pm

vazi da li znas kad ce ostali doci na forum
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:14 pm

soni ::
vazi da li znas kad ce ostali doci na forum

nemam pojma, nadajmo se uskoro, trenutno imaju puno obaveza (kao što je Danijel i rekao) al doći će sigurno. Wink
nisi baš strpljiv, a? Very Happy

zašto uduplavaš svaki odgovor?
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:17 pm

Ovo sto se tice dupliranog odgovora to mi samo nesto izbacuje,ali valjda cu to srediti,znas li kad ce danijel biti na forumu/da li posle ferasa ili prije/ i zasto nikad marko ne bude na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:21 pm

mislim da će tek poslije Ferasa..al ponavljam da ne znam, ne čitam ja misli. Razz stvarno je dobro što No Name znaju za forum, ali ne mogu oni visiti ovdje svaki dan, ljudi imaju posao, doći će kada budu imali slobodnog vremena i volje da se dopisuju sa nama. A mi se dotad lijepo družimo i pričamo, samo se opusti. igram
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:21 pm

santa


Poslednji izmenio dana Uto Dec 11, 2007 12:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:26 pm

znam da nn imaju obaveza,drugi pjevaci i ne dolaze na njihove forume,zar ne...trebamo biti zadovoljni sto nam se javljaju, a sto se tice drugog foruma posjecujem ja njega skoro svaki dan,ali necu da se registrujem posto mi tata non stop prigovara da ne ucim,pa mi je dosta i ovo,da li znas da li ce radio s prenositi feras,odakle si ti
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:29 pm

soni ::
znam da nn imaju obaveza,drugi pjevaci i ne dolaze na njihove forume,zar ne...trebamo biti zadovoljni sto nam se javljaju, a sto se tice drugog foruma posjecujem ja njega skoro svaki dan,ali necu da se registrujem posto mi tata non stop prigovara da ne ucim,pa mi je dosta i ovo,da li znas da li ce radio s prenositi feras,odakle si ti

e, bravo, tako se priča! Very Happy ne znam oce li prenosit, ja sam iz Dubrovnika, tako da u svakom slučaju u petak neću NN ni čut ni vidjet! Very Happy
a što ćeš, takav ti je život! Razz
koliko je tebi godina? Like a Star @ heaven What a Face
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: soni   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:32 pm

imam 15 godina a ti.I da li su na ovom forumu sve cure ili imam bar jednog kolegu.Koliko ja vidim ja sam jedini ajde da kazem/djecak/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





H I T N O !!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: H I T N O !!!!   H I T N O !!!! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
H I T N O !!!!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: NoNaMe(sVe StO ZnAs O nJiMa PoDeLi sA nAmA)-
Skoči na: