GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Danijel Alibabic

Ići dole 
+22
newen@
Mika
no name
Dolores
-Makili-
stefan
natasa_nn
Monika
*TiNkErBeLL*
palacinka
Dama
Mirela_88
nata
Trisha
Bezimeni
beca91
UnKn0wNaMe
noname_girl
milenapg
angelina
mirna2008
_nevena_
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 11:22 am

Ma sav je on svestran Wink Wink pile malo Very Happy
Posto ovaj sneg pada vec duze vreme (kod nas) volela bih ga videti kako ga cisti ispred moje zgrade Wink Wink Wink Wink hehehehehehehe
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 11:46 pm

Dama ::
Ma sav je on svestran Wink Wink pile malo Very Happy
Posto ovaj sneg pada vec duze vreme (kod nas) volela bih ga videti kako ga cisti ispred moje zgrade Wink Wink Wink Wink hehehehehehehe
ahahahahaha! DOBRA IDEJA! Cool
Ako ćemo se tako igrat, ja živim na moru, pa bi mogao da me pouči plivačkim tehnikama.
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 12:35 am

Pazi samo da se ne utopis usled nedostatka koncentracije koja je preusmerena na instruktora plivanja Wink Wink Wink Wink
mada Bojan mnooooogooo bolje pliva kada prethodno malo popije Very Happy Very Happy hehehehehehehehe e to treba doziveti Wink Wink Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:18 am

Ma ja volim Danijela kao i sve članove NN...samo što mi je krivo što je svugdje on... ali nema veze...važno da je neko...bit će vremena za sve...bar se nadam...
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 10:30 pm

nevenaaaaaaaaaaaaaaaaaa, svaka ti cast kako si zakomplikovala ovaj forum. znaci uopste se nisam smorio dok nisam provalio sve, mada jos uvijek nism nista provalio
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 10:46 pm

Ha,ha,ha. lol! Hvala, hvala. Majstor sam, a? geek Polako, tu sam ako treba pomoc. lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 10:49 pm

E svaka tebi cast. Konasno si uspeo. cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 11:21 pm

Danijel drago mi je što si uspjeo
i što si na forumu
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 1:50 am

i meni je drago, od sad cu cesce biti sa vama. i sto vam god zatreba ili vas zanima, pricajte Smile voli vas Danijel
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 1:53 am

noname_girl ::
mirna2006 ::
noname_girl ::
e sad iskreno kad mi je vise dosta danijela.... evo danijele sta mislim o tebi:

dosadan si viseee..nerviras me brate....uvijek si u centru paznje i to me nervira...ostani tu gdje jesi,u podgorici sa svojim deckima....sta ces sa slavicom,mozes je zvati teta slavica Razz ....djeluje starijeeee od tebe...nikako mi ne pasete zajedno....al ok sad....cestitam ti na tvojim uspjesima...ovo bi mozda mogao znaciti tvoj kraj sa no name-om....mislim da i ti prelazis u turbofolk....fujjjjj Mad
i samo se nadam da ce novine malo vise prostora dati ostalima iz no name...jer je o njima vrijednije pricati nego o tvojoj vezi sa slavicom.....prije ste mi svi iz no name-a bili dragi a sad volim samo marka,bojana,gagu i branka....eto ti geek danijele vise te nikako ne volimmm Razz Mad Razz Mad Sad

e hvala ti puno u svakom slucaju, ako volis njih to ti je kao da volis i mene. pozdrav i hvala jos jednom noname girl Neutral

BRAVO!!!!!!!!!!! lol!

hahaha...podrska!! jeee!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 1:55 am

no name ::
i meni je drago, od sad cu cesce biti sa vama. i sto vam god zatreba ili vas zanima, pricajte Smile voli vas Danijel

imaš private poruku
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 1:57 am

Very Happy[/quote]
"potpisujem!
bravo! Smile

i slavica je slatka...
i svaka mu chast Wink[/quote] "


-hvala stefane. ti si musko pa me razumijes, hvala vam ustvari svima heheheheh
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:03 am

[quote="palacinka"]Zdravo..Ja sam nova..

"Pregledavala sam temu i vidim da su neki spomenuli da Danijel nije iz bosne i da su to nebuloze. E nije istina. Danijel je iz Bosne, tacnije iz Srbljana jednog mjesta kod bihaca. Ja se isto prezivam Alibabic i Danijel mi je rodjak moji se cuju sa njim i Danijel ce ako Bog da ove godine da dodje kod nas u Bosnu i da posjeti mjesto odakle je njegov deda, a i moj. Jako se veselim njegovoj posjeti. Meni je jako jako simpaticna i drag momak. I stvarno lici na moga brata i moje rodjake. A to sto pricate o njegovoj djevojci, pa nemojte tako...Njegov je izbor, ako je njemu lijepa i svima drugima treba da bude lijepaa..on zna najbolje..."


e cao rodjako, puno pozdrava imas od mene.


Poslednji izmenio dana Pon Dec 03, 2007 2:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:05 am

pa mogao bih, gdje je mare?
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:07 am

nevena, kako da otvorim privatnu poruku?
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:08 am

ima ti skroz gore opcija MP.
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:09 am

Pa klikni na Mp i onda na poruku.
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 7:34 pm

Nevena, hvala. provalio sam heheheeh. pozdravio vas je bojan, kod mene je...
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 9:33 pm

Nema na cemu. Super. Poz Bokija. lol! Oces igrati?
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 32
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 1:34 am

A šta vi to igrate....? ako mogu znati
vidim da često postavljate pitanje"Oćeš večeras igrati?"
ja zbog ove glupe škole nisam baš u toku Surprised Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 1:43 am

KALADONT! sunny
Nazad na vrh Ići dole
idaa
Gost




Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 12:37 am

aaaaaaaaaaaaaaaaa......koji je ovo meni neugodnjak Embarassed ....Danijele ,ja te ne mrzim...ono je samo bio trenutak...svakom se desi...ali stvarno su me tih dana izludjivale naslovnice koje su bile samo o tebi i slavici, nekako su mi ostali bili zanemareni...naravno da ja tebe volim koliko i njih(mozda malo vise marka Smile )...al' et...sam si vidio da u toj poruci ima i neozbiljnosti i tih smile-ova koji pokazuju da nisam mislila nista ozbiljno a niti lose...ne zelim sad da ispadne da mijenjam neke stavove samo sto si ti na forumu...postujem te i drag si mi , kao i ostali....eto...nadam se da ces shvatiti, sorry Smile lol!
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 33
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 12:39 am

ooops...ovo gore sam ja pisala....zaboravila sam se logovati....tak...kissy kissy lol!
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 4:36 pm

idaa ::
aaaaaaaaaaaaaaaaa......koji je ovo meni neugodnjak Embarassed ....Danijele ,ja te ne mrzim...ono je samo bio trenutak...svakom se desi...ali stvarno su me tih dana izludjivale naslovnice koje su bile samo o tebi i slavici, nekako su mi ostali bili zanemareni...naravno da ja tebe volim koliko i njih(mozda malo vise marka Smile )...al' et...sam si vidio da u toj poruci ima i neozbiljnosti i tih smile-ova koji pokazuju da nisam mislila nista ozbiljno a niti lose...ne zelim sad da ispadne da mijenjam neke stavove samo sto si ti na forumu...postujem te i drag si mi , kao i ostali....eto...nadam se da ces shvatiti, sorry Smile lol!


Ma naravno, meni je sve ok i postujem svacije misljenje. pozz
Nazad na vrh Ići dole
Trisha

Trisha


Broj poruka : 104
Godina : 34
Localisation : sLOVEnia
Datum upisa : 03.05.2007

Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 5:35 pm

Hey Danijel, još uvijek praviš tunele?lol! baš sam se nasmijala! najbolji ste! lol!
pozz tebi i ostalim iz grupe No Name! I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://sunshinegirl13.blog.hr/
Sponsored content





Danijel Alibabic - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Danijel Alibabic
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» (DANIJEL ALIBABIC) KAKO BISTE VOLJELI DA SE ZOVE NAS ALBUM ?
» DA LI JE DANIJEL STVARNO DANIJEL ILI SE NEKO ZEZA SA NAMA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: ClAnOvI GrUpE-
Skoči na: